rádldesign navrhuje, projektuje a zajišťuje realizace interiérů a nábytkového, produktového a grafického designu.
Klientům nabízí všechny služby jednotlivých fází od návrhu, přes komunikaci až po předání hotového díla.

Každá zakázka je jedinečným uceleným procesem založeným na aktívním dialogu investor-zhotovitel. Ve spolupráci
s klientem je zásadní stanovit cíl/e prostřednictvím jednoznačně zformulovaného zadání. Primární je zahrnutí konkrétních potřeb i možností zadavatele. To vychází z vyhodnocení dostupných informací, které je třeba dále konfrontovat se skutečnými - vyvíjejícími se - podmínkami. Na tomto základě a při upřímné komunikaci po celou dobu trvání vztahu klient-zhotovitel je možné vytvořit rámec projektu, stanovit priority, dál ho zpracovat a úspěšně zrealizovat.

Velmi rádi a naštěstí poměrně často využíváme s externími spolupracovníky a firmami vlastností nových materiálů, technologií a postupů. V závislosti na projektu a vhodnosti aplikace, zkoušíme a hledáme s nadšením nové cesty. Stejně tak nepřestáváme obdivovat a respektovat tradiční základní material, povrchy a postupy.

Spokojenost s výsledkem je neměnnou prioritou, proto je nasazení nezávisle na měřítku projektu pokaždé maximální.


rádldesign založil interiérový návrhář a designér Luděk Rádl.
Předtím - Luděk Rádl design/interiéry/vizuální komunikace, dříve také externí spolupracovník firem rheinweiss kommunikation und design, versusdesign. Externě spolupracoval na projektech s Renegade Pictures pro BBC a s Dawson Production na několika TV reklamách a hudebním videoklipu. Spoluzakladatel a designer firmy livingconcrete – betonový nábytek do interiéru (s G. Steinsem a H. Luztem).

Stálá spolupráce s externími odborníky na statiku, ZTI, VZT, zahrady, povrchové materiály a povrchy, látky, stínící systémy, grafický design, světelný design, na odborné posudky výtv. děl, dále na fotografii, repro a tisk, konzervátorství a restaurování.
 
rádldesign má tu čest nabízet své služby různorodému portfoliu klientů, vč. státních organizací. Jádro klientů tvoří menší a střední firmy a především soukromí investoři.

 

 

Luděk Rádl MgA, narozen 1966 v Praze, absolvent AVU Praha obor socha-objekt-instalace. Žije a pracuje v Praze a Římě.